FrmCiX.CoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FrmCiX.CoM

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Efsanevi Kung-Fu ustası ve film yıldızı Bruce Lee'nin evi, Çin'deki depremzedelere yardım amacıyla satılacak.

YazarMesaj
baron
Admin
Admin
baron

Erkek
İş/Hobiler : internett
yaş kaç ? : 13
Ruh hali : Efsanevi Kung-Fu ustası ve film yıldızı Bruce Lee'nin evi, Çin'deki depremzedelere yardım amacıyla satılacak. Artiz10
Rep : Efsanevi Kung-Fu ustası ve film yıldızı Bruce Lee'nin evi, Çin'deki depremzedelere yardım amacıyla satılacak. Heherepciikkx16qf8
Seviye : Efsanevi Kung-Fu ustası ve film yıldızı Bruce Lee'nin evi, Çin'deki depremzedelere yardım amacıyla satılacak. General7ci
Madalya : Efsanevi Kung-Fu ustası ve film yıldızı Bruce Lee'nin evi, Çin'deki depremzedelere yardım amacıyla satılacak. Madalyahorz4zn9

Efsanevi Kung-Fu ustası ve film yıldızı Bruce Lee'nin evi, Çin'deki depremzedelere yardım amacıyla satılacak. Empty
MesajKonu: Efsanevi Kung-Fu ustası ve film yıldızı Bruce Lee'nin evi, Çin'deki depremzedelere yardım amacıyla satılacak.   Efsanevi Kung-Fu ustası ve film yıldızı Bruce Lee'nin evi, Çin'deki depremzedelere yardım amacıyla satılacak. Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 7:51 am

Efsanevi Kung-Fu ustası ve film yıldızı Bruce Lee'nin evi, Çin'deki depremzedelere yardım amacıyla satılacak.

South China Morning Post gazetesinin haberine göre, yardımsever Yu Pang-lin, aralarında Bruce Lee'nin eski evinin de bulunduğu Hong Kong'daki 5 evi satışa çıkaracağını ve gelirini depremde zarar görenlere göndereceğini söyledi.

Apple Daily gazetesi, Bruce Lee'nin 1960'lı ve 70'li yıllarda yaşadığı iki katlı evin yaklaşık 13 milyon dolar değerinde olduğunu bildirdi. ABD'nin San Fransisco kentinde doğan, ancak Hong Kong'da büyüyen Lee, 1973'de 33 yaşında Hong Kong'da ölmüştü.
https://frmcix.forumdizini.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-