FrmCiX.CoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FrmCiX.CoM

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şahin’den dudak uçuklatan mesajlar

YazarMesaj
baron
Admin
Admin
baron

Erkek
İş/Hobiler : internett
yaş kaç ? : 13
Ruh hali : Şahin’den dudak uçuklatan mesajlar Artiz10
Rep : Şahin’den dudak uçuklatan mesajlar Heherepciikkx16qf8
Seviye : Şahin’den dudak uçuklatan mesajlar General7ci
Madalya : Şahin’den dudak uçuklatan mesajlar Madalyahorz4zn9

Şahin’den dudak uçuklatan mesajlar Empty
MesajKonu: Şahin’den dudak uçuklatan mesajlar   Şahin’den dudak uçuklatan mesajlar Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 7:41 am

25 Mayıs 2008DP Mamak İlçe Başkanı ve sendikacı olan Halim Kaynar’ın boşanma davası açtığı eşi Dürdane Kaynar, "Kocamı elimden aldı" dediği milli halterci İncinur Şahin’in kendisine çektiği mesajları mahkemeye sundu.

Halim Kaynar’ın 29 yıllık eşi Dürdane Kaynar’ın [Linkleri Görebilmeniz için Üye Olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz.] 2. Aile Mahkemesi’ne sunduğu cep telefonu mesajlarında, adı daha önce cinsel taciz skandalına karışan İncinur Şahin, şunları söylüyor:

"Senin kadar asla yüzsüzleşmem, düşün bakalım kim yüzsüz. Kovulan, istenmeyen kadın yerine konulmayan, yalvardığın halde ’Benimle birlikte bir kere ol’ diye, reddedilen kim teyzeciğim. Şimdi sana gel dese, değil ayağını öpmek b....nu bile yersin de artık çok geç. Ha unutmadan ben onun ayağını öpüyorum ama o bana neler yapıyor bilsen dudağın uçuklar. Bu son mesaj, sana engel koyuyorum, boşuna yazma madem yaşlı insansın yorulma. Bay-bay teyzeciğim."

İlk ve son erkeğim

"Teyzeciğim Halim senden küçük hatırlatayım. Dost arıyorsun, ananın fötürlüsünden bahsediyorsun sanırım. Aptalın kralı sensin, kıskançlığından atmadığın pislik kalmadı. kötü sözlerin hepsini sana beş fazlası ile iade ediyorum. Benim ilk ve son erkeğim Halim’dir. Ben ona kendimi lekesiz verdim. O bildiği için senin saçma iftiralarınla ilgilenmiyor."

"Her erkek sevdiğini, aşkını, kadınını, namusum dediği kadınını korur. Beni korumak kardeşime değil kocama düşer. O da gerekeni zaten yapıyor. Halim beni istemediği an hayatından çıkacak kadar onurlu ve gururluyum. Senin Allah’ını inkar ettiğine kaç insan şahit, sen otur da Allah’a vereceğin hesaba yan, senin gibi Allah’ını inkar eden birisinin din bilgisi dersi vermeye ne kültürü ne de beyni, ne de haddi yetmez, işine bak."

Beyefendiyle evlenmeyi düşünüyoruz

Kendisine telefonla ulaştığımız İncinur Şahin olayı doğrulayarak, şunları söyledi: "Evet evleneceğiz ama basına yansıması gerekmiyordu, mesaj çektim ama o kadının bana çektiği mesajlardan haberiniz var mı? Tek taraflı yazmayın, beyefendi ile evleneceğiz, şimdi moralim bozuk sonra konuşuruz."
https://frmcix.forumdizini.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-