FrmCiX.CoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FrmCiX.CoM

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Şampiyonluk istiyorum"

YazarMesaj
baron
Admin
Admin
baron

Erkek
İş/Hobiler : internett
yaş kaç ? : 13
Ruh hali : "Şampiyonluk istiyorum" Artiz10
Rep : "Şampiyonluk istiyorum" Heherepciikkx16qf8
Seviye : "Şampiyonluk istiyorum" General7ci
Madalya : "Şampiyonluk istiyorum" Madalyahorz4zn9

"Şampiyonluk istiyorum" Empty
MesajKonu: "Şampiyonluk istiyorum"   "Şampiyonluk istiyorum" Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 5:24 am

"Şampiyonluk istiyorum"
Trabzonspor'un Gineli yıldızı bordo-mavili ekiple zirveyi hedeflediğini açıkladı... 
17 Ağustos 2008 Pazar, 12:41 

Trabzonspor'un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara, bu sezon bordo-mavili takımda şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi.

Almanya kampında hazırlık maçlarında iyi bir performans ortaya koyan Yattara, dün de 1-0 galip geldikleri Clup Brugge maçında oynadığı oyun ve Umut'a yaptığı gol asisti ile dikkat çekti.

Sezon öncesi kaptanlık görevine getirilen Yattara, ****** Olimpiyat Stadı'nda yaptıkları maçta aldıkları galibiyetle taraftarlarını sevindirdikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Belçika ekibi Clup Brugge ile güzel bir karşılaşma yaptıklarını belirten Yattara, ''Taraftarlarımızı sevindirdiğimiz için mutluyuz. Transferler yapılarak yeni bir takım oluşturuldu. Şampiyonluk için mücadele edeceğiz. Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak istiyorum'' dedi.

Yeni bir takım olduklarını ve her geçen gün daha iyiye gittiklerini ifade eden Yattara, ilerleyen günlerde daha da iyi olacaklarına inandıklarını belirtti.
https://frmcix.forumdizini.com

"Şampiyonluk istiyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Buraya kazanmaya geldik!"